Światowe trendy w przemyśle motoryzacyjnym takie jak pojazdy autonomiczne czy redukcja emisji CO2 to domena NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o.
Przy wsparciu naszego japońskiego koncernu macierzystego stale umacniamy swoją pozycję jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w segmencie silników elektrycznych.  Pracując w naszej firmie, możesz uczestniczyć w realizacji innowacyjnych projektów i wiele dokonać. Zostań członkiem naszego zespołu w Niepołomicach położonych zaledwie 25 km od Krakowa jako:

Specjalista ds. Zakupów

Obowiązki:

  • Zarządzanie dostawcami komponentów produkcyjnych (części metalowe, elektroniczne, gumowe),
  • Zarządzanie zmianami inżynieryjnymi u dostawców od strony komercyjnej,
  • Kontrola i przeprowadzanie analiz mocy produkcyjnych u dostawców,
  • Wspieranie działu logistyki w zapewnieniu dostaw na czas.

Wymagania:

  • Min 1 rok doświadczenia w samodzielnej pracy w dziale zakupów,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność,
  • Umiejętność negocjacji z dostawcami,
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole,
  • Samodzielność w działaniu z naciskiem na osiąganie wyników,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Zapewniamy parking.

Ponadto oferujemy Ci pracę w atrakcyjnych lokalizacjach, płaskie struktury organizacyjne, wielokulturowe zespoły, elastyczny czas pracy, a także ciekawe możliwości podnoszenia kwalifikacji. Krótko mówiąc: Chcesz pracować w połączonym globalną siecią przedsiębiorstwie, w którym ludzie wywodzący się z różnych kultur wspólnie wdrażają innowacyjne rozwiązania? W takim razie złóż formularz aplikacyjny online.

Klikając w przycisk  „Aplikuj teraz”  zgadzasz się na przetwarzanie przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@nidec-ma.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

EVENTS

18.06.2017